Haber

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya Saha ve Gönüllü Belediyecilik Arandığını Belirtti

AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Özkan Çetinkaya, vatandaşların saha ve gönülden belediyecilik istediğini, göreve geldiğinde bu boşluğu dolduracağını belirtti.

AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Özkan Çetinkaya, 31 Mart seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Esnafları ziyaret eden ve sokaklarda vatandaşlarla buluşan Çetinkaya, akşamları da konutlarda toplantılar yapıyor.

Çetinkaya, “Çaldığımız kapılardan itibaren vatandaşların ilgi ve ilgisi olağanüstü” diye konuştu ve şöyle devam etti: “Güzel bir yolculuğa çıktık. Bu yolculuğun sonu hizmet olacak. Karabük önümüzdeki 5 yılda yeniden canlanacak.” . Çağın ihtiyaçlarına uygun çağdaş yaşam alanlarıyla donatılmış olup, birçok kültürel ve sanatsal aktiviteye sahiptir.” Sosyal alanların oluşturduğu bir Karabük için yola çıktık. Halkımızın da böyle bir Karabük beklentisi olduğunu görüyoruz. Önümüzdeki 5 yılda Karabük’ü yeniden inşa edeceğiz, birlik ve beraberlik içinde olacağız, gönülleri canlandıracağız. Hemşerilerimizi mükemmel bir 5 yıl bekliyor.

Karabük’ün bitkin ve yorgun bir yapıya sahip olduğunu belirten Çetinkaya, “Mahallelerimiz, sokaklarımız kan kaybediyor, vatandaşlar bundan şikayetçi. Vatandaş tarla belediyeciliği, gönül belediyeciliği istiyor. Arazide yürüyen belediye başkanı istiyor.” Bunu vatandaşlarımıza bol bol vereceğiz. Önümüzdeki 5 yıl hem mahallelerimizi, hem sokaklarımızı güzelleştirecek.” “Yaşam alanlarımızı layık hale getireceğiz. Akşam 5’ten sonra hayat olmadığı söyleniyor, özellikle çarşı bölgesinde birçok mahallemizin kan kaybettiğini görüyoruz. Taze kan olarak sahaya çıkacağız Özkan” Çetinkaya” dedi.

Karabük’te 15 yıl sonra devlet belediyeciliğinin tercih değil zorunluluk olduğunu belirten Çetinkaya, “Devlet ve belediyecilik iş bilgisi önemli icraatlar üreten bir sistemdir. Halkın talebi şu ki 15 yıl yeter, 5 yıl” Omuz omuza verilmeli, hizmetler gelecektir.” . Hizmetler için kapılar çalınmalı, çaba gösterilmeli ve bu hizmetler Karabük’e gelmeli. AK Parti siyasi söylem değil, eylem partisidir. Projeler bizim için vazgeçilmezdir. Karabük’ün sorunlarını biliyoruz, çözümlerini biliyoruz, Karabük halkının ne istediğini biliyoruz. İnşallah bu taleplere cevap verecek projeler ortaya koyacağız. Önümüzdeki günlerde sunacağız” dedi. – KARABÜK

haber-tarsus.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu