Haber

Alp Kılınç, fenomeni ortaya çıkaran: Kurşun yiyeceğim

Sosyal medya fenomeni Alp Kılınç, Engin ve Dilan Polat ailesinin düzenlenen operasyonla tutuklanmasının ardından lüks yaşamlarıyla dikkat çeken isimleri ifşa etmeye başladı.

Şulemsi, Tayyar-Özlem Öz, Kuşağım Güngen, Nevra Bilem ve son olarak Rabia Toprak’ı paylaşan Kılınç, ölüm tehditleri aldığını iddia etti.

‘Haklarımızı ararken kurşun yiyeceğim’

Kendi hesabından yaptığı paylaşımda yaşadıklarını anlatan fenomen Alp Kılınç, “Devletin acilen müdahale etmesi lazım, yoksa gençliğimizin baharında bir yerlerde gasp edilen haklarımızı ararken vurulacağım” dedi.

OLAYLARI ORTAYA ÇIKARIR

Yıllar önce Hande Erçel’e “Bazlama yüzü” dediği için dava ve para cezasına çarptırılan Alp Kılınç, lüks hayatlarını Instagram’da sergileyen güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen için “Instagram’da Dilans’la aynı hayatı yaşıyor” dedi. Polat’ın operasyonu. “Çiçek atıyorlar, güller atılıyor, kaba bir şekilde araba gösterip Allah’a dua ediyorlar. Bu değirmenin suyunun nereden aktığını kimse söylemiyor.”

Daha sonra Şulemsi, Tayyar-Özlem Öz, Nevra Bilem ve Rabia Toprak’ın paylaşımlarını yayınlayan Kılıç, “Birisi ne yaparsa başkası onu kopyalıyor” dedi.

saraykent-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu