Haber

Arda Bektaş’a Sokak Ortasında Saldıran Kerimcan Durmaz’ın Arkadaşı Furkan Çağman’dan Açıklama

Arda Bektaş, geçtiğimiz saatlerde sokak ortasında saldırıya uğrayan Kerimcan Durmaz ve arkadaşlarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arda Bektaş’a saldıran Furkan Çağman açıklama yaptı. Ayrıntılar?

Arda Bektaş, son birkaç yıldır makyaj videolarıyla öne çıkan sosyal medya fenomenlerinden biri.

Türkiye’nin ilk erkek makyajlı YouTuber’ı Bektaş, cinsel yönelimi nedeniyle sık sık eleştirilse de her türlü eleştiriye kulak tıkayarak yoluna devam ediyor.

Ancak sizin de karşılaşmış olabileceğiniz gibi, son birkaç saatte hiç yaşanmaması gereken bir sorunla karşı karşıya kaldı.

Bir zamanlar Kerimcan Durmaz ve arkadaş grubunun en yakın kişilerinden biri olan Arda Bektaş, sokak ortasında saldırıya uğradığını duyurdu.

Kameraya yakalanan saldırı anını paylaşan Arda Bektaş, uzun süredir Kerimcan Durmaz ve arkadaş grubu tarafından ‘mobbing’e, ‘sözlü ve fiziksel şiddete’ maruz kaldığını belirtti.

Ayrıca kendisine saldıran kişinin Kerimcan Durmaz’ın her zaman yanında gördüğümüz en yakın arkadaşı Furkan Çağmaz olduğunu söyledi.

Şöyle ekledi: ‘Başıma gelebilecek her türlü fiili olaydan Kerimcan Durmaz, çalışanı Furkan Çağman ve yakın çevresi sorumludur…’

Baskının sosyal medyada hızla yayılan görüntüsünün ardından Furkan Çağmaz’dan olaylarla ilgili bir açıklama geldi.

Saldırgan Furkan Çağmaz ise yayınladığı uzun mesajda, Arda Bektaş’ın kendisine sistematik olarak iftira attığını, anlık bir refleksle kendine hakim olamadığını ancak kendisini tanıyan herkesin bu olaydan haberdar olduğunu bildiğini belirterek, yaşananlardan dolayı çok üzgün olduğunu ifade etti. normalde bunu yapmazdı.

Ardından saldırıya uğrayan Arda Bektaş’ın telaffuzlarının sorumluluğunu doğrudan üstlenmiş olması gereken Kerimcan Durmaz’ın samimi arkadaşı Hakan Ürkmez bir açıklama yaptı.

Ne olduğu ortada. Gerilimin yüksek olduğu aşikar ama şiddet asla bunun çözümü değil. Ve eğer farkında olmadan kişiye arkadan saldırarak şiddet uygulayan biri varsa özür dilemek gerekir. Aslında bu kadar kolay.

Ama tam tersine hem Furkan Çağmaz’ın hem de Hakan Ürkmez’in paylaşımlarında hala özür dilemeden tehdit içerikli cümleler görüyoruz…

Bu arada Arda Bektaş’ın açıklamalarının odak noktası olan Kerimcan Durmaz’ın, yıllardır küs olduğu ve yeni barıştığı Selin Ciğerci’nin yanında olduğunu da unutmayalım…

Olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ne yaşarlarsa yaşasınlar, sokak ortasında bir gence saldırmanın bir bedeli mi olmalı? Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım.

saraykoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu