Yaşam

Diziyi final yapan Devrim Özkan’dan veda paylaşımı: Doymadan kalkıyorum sofradan

başroller Devrim Özkan Show TV’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bilmez, Ertan Saban, Özge Özberk, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan ve Mahsus Delikanlı 41. bölümüyle final yaptı. Dizinin başrol oyuncularından İhtilal Özkan, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

“MASADAN KALKIYORUM”

Dizide canlandırdığı “Songül” karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan İhtilal Özkan, veda paylaşımında şu sözleri kullandı: “Çok şey yazmak istiyorum ama bu sefer yazmayacağım. Hayat geldi. 41 perdelik bir tiyatro sahnesiydin benim için, doymadan kalkarım sofradan… Oyun arkadaşım Ertan’a, ustama binlerce teşekkürler, ekibime ve oyuncu arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Onu gece gündüz yapan kim.”

“GİYDİĞİM EN GÜZEL ELBİSE”

“En büyük teşekkürü kendime, çok yorgun oldukları için omuzlarımdan öpüyorum. Songül’üm, en yakın arkadaşım… Güçlü kızım, gül kızım. Aşık kızım, akıllı kızım… En iyi arkadaşım. Sen. şimdiye kadar giydiğim en güzel elbise. Kırıldım, söylenecek çok şey var.” 12/B, hep birlikte ormandaydık. Biz her zaman öyleyiz. Desteğiniz için binlerce teşekkürler. Çok seviyorum. Bu benim son sözüm. Sonsuza dek ahşap. Her zaman yükseldin, komiserim! Kara Mamba gidiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu