Haber

Ece Güner milletvekili adayı oldu, Ece Üner açıklama yapmak zorunda kaldı

CHP milletvekili adayı Erdoğan Toprak’ın eski eşi Ece Güner, İYİ Parti’den milletvekili adayı oldu. Ancak Ece Güner’in okumasıyla haber spikeri Ece Üner’le karıştırılınca Ece Üner kişisel sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Üner, “Beni Ece Güner Hanım ile karıştırıyor olabilir misiniz?” söz konusu.

Twitter hesabından açıklama yapan Üner, şu ifadeleri kullandı:

“Ama sen yazdın! Beni Ece Güner Hanım’la karıştırıyor olabilir misin? Çünkü ben avukat değilim. Sayın Erdoğan Toprak ile evli değilim, milletvekili adayı da değilim. Sade ve açık sözlüyüm.” sadece Ece Üner iyi akşamlar”

İyi Parti’den milletvekili adayı olan avukat Ece Güner de Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın “CHP Erdoğan Toprak’ın eşi Ece Güner Toprak kendisini CHP’den milletvekili yapmak istedi. Ancak CHP tüzüğü buna izin vermedi. Ardından Akşener devreye girdi: CHP İstanbul 3. Bölge 2. Olağan adayı Erdoğan Toprak, Güzel Parti İstanbul 2. Bölge 4. Olağan adayı ise eşi Ece Güner Toprak oldu” dedi.

Erdoğan Toprak ile geçen yıl boşandıklarını belirten Güner, “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem anayasasının mimarlarından biri olarak adayım. Akşener çalışmamı takdir edince İYİ Parti’den aday oldum” dedi. (HABER MERKEZİ)

haber-seydikemer.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu