Teknoloji

Krafton Dünya Çapında Savunma Derbisini Yayınlıyor

 
KRAFTON, Inc. Bünyesinde bağımsız bir stüdyo olan RisingWings, dünya çapında gerçek zamanlı strateji savunma taşınabilir oyunu Defence Derby’yi resmi olarak piyasaya sürdü.
 
Kule savunması türüne yeni bir soluk getiren Defence Derby, oyuncuları strateji, akıl oyunları ve güçlü sinerji efektleri gerektiren 4 oyunculu PvP savaşlarına katılmaya davet ediyor. Her cinsiyet, oyuncuların savaşçı birimleri işe almak ve gruplar oluşturmak için birbirlerine karşı teklif verdiği bir “teklif aşamasına” sahiptir. Başlangıç. Oyuncular daha sonra benzersiz yeteneklerinden yararlanmak ve bir dizi canavar saldırısını püskürtmek için birimlerini stratejik olarak kalelerine yerleştirir. Kalesi düşmeden ayakta kalan son oyuncu oyunun galibi ilan edilir.
 
 
 
Defence Derby ayrıca “Bahis Royale” olarak bilinen yeni bir varyantı da piyasaya sürüyor. Bu benzersiz oyun mekaniği, birimleri araştıran ve gruplarına dahil etmek istedikleri birimler için oyun içinde teklif veren oyunculara dayanmaktadır. Dünya çapında 190’dan fazla ülkede Korece, İngilizce, Japonca, Tayca, Endonezyaca, Malayca, Portekizce ve Çince (Basitleştirilmiş/Geleneksel) dahil olmak üzere dokuz dilde yayınlanan Defence Derby, Google Play, Apple App Store ve Samsung Galaxy’de mevcuttur. Store’dan indirebilirsiniz.
 
 
 
Defence Derby, oyun deneyimini daha da keyifli hale getirecek yeni modlar ve içeriklerle dolu. Oyuncular, “Derby Modu (PvP)” ve “Blitz Modu (PvE)” temel oyun modlarının yanı sıra, Zindandaki birimler olarak aynı ırktan savaşçıları kullanmak zorunda oldukları “Valley of Trials”ı da deneyebilirler. Ayrıca odalar oluşturup arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz “Friendly Derby” ve belirli bir süre için sunulan ve her seferinde farklı kuralları olan “Temalı Mod” da oyundaki eğlenceli modların ortasında. oyun. Oyuncuların savaş başlamadan önce rakibin sahip olduğu belirli birimlere yasak koyabildiği “Ban Pick Modu”nun Temalı Moda da geleceği belirtilirken, “Görev Modu”nun da savaş başlamadan önce kazanılacağı belirtiliyor. verilen görevleri tamamlarken savaştan sağ çıkan ilk oyuncu.
 
oyun içi etkinlik
 
 
 
Oyunun çıkışını kutlamak için heyecan verici bir dizi oyun içi etkinlik sizi bekliyor. Tüm oyuncular, lansman döneminde 20.000 Altın, Ender Kahraman kartı, Birkaç Birim kartı ve Özel Kale Görünümü dahil olmak üzere oyun içi bonuslarla dolu bir “Hoş Geldiniz Paketi” alacak. Oyuncular, Login Event, Lucky Draw ve Event Store gibi oyun içi etkinlikler aracılığıyla Efsanevi Birim kartı, Nadir Birim kartı, Kübikler, Altın gibi ödüller kazanma şansına sahip olacaklar. Ayrıca resmi YouTube, Facebook ve Discord kanallarında da etkinlikler yapılacak.
 
Defence Derby’nin Üretim Direktörü Sinchan Park, “Neredeyse iki yıldır geliştirilen Defence Derby’yi resmi olarak dünyanın dört bir yanındaki oyunculara sunabildiğimiz için çok mutluyuz” dedi. o yaptı.
 
basın bülteni

habersaraykent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu