Haber

Selvi Kılıçdaroğlu: “Bugün Yağmurda Bekleyen İzmirli Anneler Çocuklarına Et Almak İçin Sağlıklı ve Makul Şartlarda ve Halk Kasaplarında…

Millet İttifakıCumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, izmir ‘de ucuz et almak için sıra bekleyen hanımlarla sohbet etti. Selvi Kılıçdaroğlu, “Bugün yağmurda çocuklarına sağlıklı ve uygun koşullarda et ürünleri almak için bekleyen İzmirli annelerle Halk Kasabı’nda buluştum. Hepsinin duyguları yüreğimde.”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu bugün izmir Ucuz et almak için İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait Halk Kasabı önünde bekleyen hanımlarla meydana geldi. Selvi Kılıçdaroğlu, et kuyruğundaki hanımlarla çekildiği fotoğrafın yanı sıra Twitter hesabından şunları paylaştı:

“Bugün Halk Kasabı’nda çocuklarına sağlıklı ve uygun koşullarda et ürünleri almak için yağmurda bekleyen İzmirli annelerle buluştum. Hepsinin duyguları yüreğimde. Ziyaretimi kısa tuttum. Onları rahatsız etmemek için hepsiyle sohbet etmeyi çok isterim.”

Kaynak: ANKA / Yeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu