Haber

ATV’den yazı renklendirecek proje! Seni Ellere Vermem dizisi yıldızların geçit törenini konu alıyor…

Tezli yapımlarıyla televizyon camiasında adından söz ettiren ATV, yepyeni bir diziyi seyirciyle buluşturacak. ATV, yurt dışında reyting rekorları kıran ‘Sonsuza Kadar’ projesinin uyarlaması Vermem Seni Ellere için hummalı bir hazırlık sürecine girdi.

Ordu ilinde çekilecek olan Vermem Seni Elleri dizisi ile ilgili merak edilen detaylar yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan tanıtım fragmanıyla beğeni toplayan Vermem Seni Ellere dizisi Buse Meral ve Emre Beyefendi ikilisini bir araya getirecek.

Öte yandan yaz döneminde ekran macerasına adım atacak olan AKN Sinema’nın Vermem Seni Ellere filminin senaristliğini ise Damla Güçlü, Şehrazat Tunus Taşçı ve Samed Aslan yapıyor. Aynı zamanda yapımcılığını Akın Topuz’un yaptığı projeyi Ali Balcı yönetiyor.

“Sana El Vermem” dizisinin oyuncu kadrosu ise şöyle:Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, His Kum, Berk Artıran .

haberartova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu