Teknoloji

Çanakkale Seramik, ‘Sons of Çanakkale Özel NFT Koleksiyonu’ ile zafer ruhunu dijital dünyaya taşıdı.

Çanakkale Seramik, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin ölümsüz ruhunu doğduğu topraklara minnetle NFT dünyasına taşıdı. Zaferin simgesi haline gelen yepyeni fotoğraf ve haritaların kullanıldığı Çanakkale Oğulları Özel NFT Koleksiyonu, 18 Mart’a özel 18 modülden oluşuyor.

Çanakkale Seramik, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak tasarladığı bu eşsiz koleksiyonla, bu büyük zafere hem küresel hem de dijital dünyada sahip çıktığını gösterdi. Bu özel koleksiyon, dünyanın en büyük NFT platformlarından biri olan OpenSea aracılığıyla koleksiyonerlerin beğenisine sunuldu.

Çanakkale Seramik, doğduğu topraklara ve Çanakkale Zaferi’nin ölümsüz kahramanlarına olan minnettarlığını çok özel bir çalışmayla ölümsüzleştirdi. Öncü çalışmalarıyla yaşam alanlarına anlam katan Çanakkale Seramik, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 108. yıl dönümüne özel bir NFT (Non Fungible Token) koleksiyonu tasarladı.

Çanakkale Zaferi’nin simgesi haline gelen orijinal fotoğraf ve haritaların kullanıldığı bu eşsiz koleksiyon, 18 Mart tarihine özel 18 kesimden oluşturuldu. Türkiye’nin bağımsızlık hikayesinin çıkış noktası olan Çanakkale Zaferi’nin ölümsüz ruhunu dijital dünyaya taşıyan bu çok özel koleksiyon, https://opensea.io/collection/sons-of-gallipoli adresinde tarih tutkunlarını bekliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu