Haber

Şeyma Subaşı Arkadaşının Markasını Övdü Ama Meedo Rahatsız Olduğu İçin Bikinisini Göstermeyeceğini Söyledi

Balayında olan ve her gün Bali’den yeni fotoğraflar ve videolar paylaşan Şeyma Subaşı, son paylaşımında “Meedo bikinili video ve fotoğraf koyunca biraz rahatsız oluyor” demişti. Ayrıntılar?

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı geçtiğimiz ay Meedo ile dünyaevine girdi! Sonunda çift dileklerine kavuştu ve şimdi balayındalar, önce Japonya’ya gittiler, şimdi de Bali’deler.

Dün Şeyma Subaşı aşağıda gördüğünüz fotoğrafı “Bali’de Hayat” notuyla paylaşınca bazı sosyal medya kullanıcıları Subaşı’nın eski paylaşımlarının daha iyi olduğunu belirtmişti.

Hatta bir kullanıcı direkt olarak “Eşin mi kıskanıyor yoksa…” diye sordu. Bunun üzerine Şeyma Subaşı, takipçisine “Böyle olması normal değil mi? Saygılı olmalısın :)” yanıtını verdi….

Sonra tabii ki Şeyma Subaşı’nın davranışını takdir edenler ve “Bu senin işin, işine saygı duymak zorundasın” diyenler oldu.

Şimdi gelelim bugüne… Anlaşıldığı kadarıyla takipçilerinin de dikkatini çeken Subaşı’nın evlilik sonrası paylaşımlarında değişiklik oldu. Ancak Subaşı bugün direkt olarak durumu netleştirdi ve paylaştığı görsele “Meedo bikinili resim ve fotoğraf koyunca biraz rahatsız oldu” dedi ?

Videonun asıl amacı arkadaşının marka bikinilerini övmek, paylaşmak ve reklamını yapmak olsa da Meedo’yu rahatsız ettiği için bikinili görüntü paylaşmayacağını açıklayan Şeyma Subaşı, bikiniyi siyah fileli bir elbise giyerek tanıttı…

Herkesin kendi kararı normal ama anahtar kelime aslında cümlede gizli. Alışık olduğumuz, aşina olduğumuz Şeyma Subaşı’nın kendi kararıyla hareket etmediğini, sadece Meedo’nun kararına saygı duyduğunu!

Bu durum biraz kafa karıştırıcı. Çünkü üç yıldır, yani birlikte oldukları sürece böyle pozlar veriyorlar ve Şeyma Subaşı’nın tek başına onlarca bikinili videosu ve fotoğrafı var…

Kimin nasıl paylaşacağı hakkında yorum yapmak bize düşmez ama birçok sosyal medya kullanıcısı “Bikini fotoğraflarından rahatsız olmak Meedo’nun aklına geldi mi?” Yaşananlar göz önünde bulundurulduğunda soru uygun bir soru olarak duruyor. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu